ADATEPE – YEŞİLYURT - KÜÇÜKKÖY

  • ADATEPE – YEŞİLYURT - KÜÇÜKKÖY: Sizleri de Kazdağları’nda gizli kalmış güzellikleri keşfetmeye davet ediyoruz. Adatepe Zeus Altarı, Yeşilyurt Köyü ve Küçükköy (Yeniçarohori) Köyü’nü gezmeye gidiyoruz.
  • ADATEPE – YEŞİLYURT - KÜÇÜKKÖY: Sizleri de Kazdağları’nda gizli kalmış güzellikleri keşfetmeye davet ediyoruz. Adatepe Zeus Altarı, Yeşilyurt Köyü ve Küçükköy (Yeniçarohori) Köyü’nü gezmeye gidiyoruz.
  • ADATEPE – YEŞİLYURT - KÜÇÜKKÖY: Sizleri de Kazdağları’nda gizli kalmış güzellikleri keşfetmeye davet ediyoruz. Adatepe Zeus Altarı, Yeşilyurt Köyü ve Küçükköy (Yeniçarohori) Köyü’nü gezmeye gidiyoruz.
Sizleri de Kazdağları’nda gizli kalmış güzellikleri keşfetmeye davet ediyoruz. Adatepe Zeus Altarı, Yeşilyurt Köyü ve Küçükköy (Yeniçarohori) Köyü’nü gezmeye gidiyoruz.

ADATEPE – YEŞİLYURT - KÜÇÜKKÖY TURU

Ulaşım, Rehberlik ve Sigorta Dahil

850 TL

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


Sizleri de Kazdağları’nda gizli kalmış güzellikleri keşfetmeye davet ediyoruz. Adatepe Zeus Altarı, Yeşilyurt Köyü ve Küçükköy (Yeniçarohori) Köyü’nü gezmeye gidiyoruz. Üstelik; Ulaşım, Rehberlik ve Sigorta Dahil Kişi Başı 850 TL. Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı: Sabah ortalama 06:30'da önceden belirlenen noktalardan (F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Karşıyaka Anıt, Bostanlı İskele) misafirlerimizi aldıktan sonra sol yanımıza Ege Denizi mavisini alarak Batı Anadolu kıyılarının eşsiz manzaralarına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde unlu mamüllerde vereceğimiz kahvaltı molası sonrası yolumuza devam ediyoruz. Gezimize ilk olarak son zamanlarda daha popüler hale gelen Kazdağı köylerinden Yeşilyurt Köyü ile başlıyoruz. Yeşilyurt Köyünde verilen serbest zamanımız sırasında köy içerisinde gezintiye çıkarak ve fotoğraflar çekilerek vakit geçirdikten sonra yönümüzü Efsaneye göre tanrıların tanrısı Zeus’un büyük Truva Savaşı‘nı izlediği rivayet edilen Zeus Altarı’na çeviriyoruz. Edremit Körfezi, Ayvalık Adaları ve Midilli Adası manzarasına sahip olan Zeus Altarı mutlaka görmeniz gereken efsanevi bir yerdir. Burada karşımıza çıkan büyüleyici manzaraya tanıklık edip, hikayesini rehberimizden dinledikten sonra Yeniçarohori’ye gidiyoruz. Yeniçarohori, aslında Küçükköy’ün eski adı. Yeniçerilerin yeri anlamına gelen Yeniçarohori Köyü’nde geçireceğimiz serbest zaman sonrasında İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

* Kişi Başı: 850,00 TL

* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)

* 7-12 yaş: 800,00 TL


Tur Notları:

* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar,

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir,

*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.

* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.

* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Acentamız gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.

* Tüketici seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.

* Tüketici, rehber, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını, 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

* Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

* Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

* Kolluk kuvvetleri müdahalesi, trafik, yoğunluk, sis gibi öngörülemeyen nedenlerle gezi noktaları ve kayak merkezi gibi noktaların ziyaret süreleri değişebilir/iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yaptırım veya iade hakkı bulunmamaktadır.

* Mazot fiyatı değişikliklerinde ücrette değişiklik yapılabilir.


DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Rehberlik
* Sigorta


HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı (Dışarıdan yiyecek getirilmemesi rica olunur)
* Öğle yemeği
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Kişisel harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#11
LOKASYON:
Marmara (İzmir çıkışlı)
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

850TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ADATEPE – YEŞİLYURT - KÜÇÜKKÖY ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.