• ALAÇATI OT FESTİVALİ: 18 Nisan,19 Nisan, 20 Nisan ve 21 Nisan 2024 tarihlerinde sizi renkli bir hafta sonu geçirmeye davet ediyoruz.
  • ALAÇATI OT FESTİVALİ: 18 Nisan,19 Nisan, 20 Nisan ve 21 Nisan 2024 tarihlerinde sizi renkli bir hafta sonu geçirmeye davet ediyoruz.
  • ALAÇATI OT FESTİVALİ: 18 Nisan,19 Nisan, 20 Nisan ve 21 Nisan 2024 tarihlerinde sizi renkli bir hafta sonu geçirmeye davet ediyoruz.
18 Nisan,19 Nisan, 20 Nisan ve 21 Nisan 2024 tarihlerinde sizi renkli bir hafta sonu geçirmeye davet ediyoruz.

ALAÇATI OT FESTİVALİ

18  Nisan,19 Nisan, 20 Nisan ve 21 Nisan 2024 tarihlerinde sizi renkli bir hafta sonu geçirmeye davet ediyoruz. Alaçatı Ot Festivali, Taş sokaklarıyla Alaçatı, yıllara meydan okuyan kalesi ile Çeşme, renkli duvar resimleriyle Germiyan, her yıl düzenlenen “Oyuk (Korkuluk) Festivali” için köylülerin yaptıkları festivalden kalan korkuluklara ev sahipliği yapan Barbaros köyü sizleri bekliyor. Üstelik Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil Sadece 725 TL.

Rezervasyon ve bilgi için 0533 230 31 36 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.

#izmirligeziyor #alaçatı


DAHİL OLANLAR:
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Rehberlik,
* Ulaşım,
* Sigorta.


HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı,
* Öğle Yemeği,
* Kişisel Harcamalar.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Programı:

Saat 07:30'da hareket noktalarından (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü. Hast., Şirinyer Nato, Üçyol, F.Altay) misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Keyifli bir yolculuk sonunda son yılların en gözde tatil beldesi olan Alaçatı`ya varıyoruz. Ege`nin en lezzetli otlarının tanıtıldığı Ot Festivaili`nde çeşitli ot alışverişimizi yapıyor, Alaçatı sokaklarını dolaşarak günün keyfini çıkarıyoruz ve sonrasında bir sonraki durağımız olan Çeşme Merkez’e geçiyoruz. Burada 500 yıllık tarihe meydan okuyan Çeşme'nin en önemli tarihî ve kültürel değerlerinden Çeşme Kalesi’ni rehberimizin anlatımları eşliğinde gezecek, balıklı evi ziyaret edeceğiz ve sonrasında Çeşme sokaklarında serbest zaman geçireceğiz. Sonrasında Çeşme’nin rengarenk duvar resimleriyle ünlenmiş kendi halinde, sevimli bir yerleşim yeri olan Germiyan Köyü’ne geçiyor ve burada rengarenk duvarlarda bol bol fotoğraf çekilme fırsatı yakalıyoruz. Germiyan Köyü’nün renkli sokaklarındaki gezimiz sonrası sıradaki durağımız kısa bir yolculuktan sonra bizi renkli duvarların ve korkulukların karşıladığı huzurun ve sanatın köyü olan “Barbaros Köyü karşılıyor. İç kısımda olmasına rağmen adını “Oyuk (Korkuluk) Festivali” ile duyuran bu köyde festivalden kalan bir kısım korkulukları gördükten sonra Kültür Evi’ne kısa bir ziyarette bulunuyor ve İzmir’e dönüşe geçiyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#72
LOKASYON:
Çeşme
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

725TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ALAÇATI OT FESTİVALİ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.