• ANKARA ANITKABİR: Anıtkabir'e ATAMIZI anmaya gidiyoruz. Sizleri de bekleriz.
  • ANKARA ANITKABİR: Anıtkabir'e ATAMIZI anmaya gidiyoruz. Sizleri de bekleriz.
  • ANKARA ANITKABİR: Anıtkabir'e ATAMIZI anmaya gidiyoruz. Sizleri de bekleriz.
Anıtkabir'e ATAMIZI anmaya gidiyoruz. Sizleri de bekleriz.

ANKARA ANITKABİR TURU

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil Kişi Başı

1.400 TL

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


Anıtkabir'e ATAMIZI anmaya gidiyoruz. Sizleri de bekleriz. Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil Kişi Başı 1400 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı:

Gece 22:00'da belirtilen noktalardan (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü) misafirlerimizi aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molaların ardından Ankara'ya sabah saatlerinde varıyoruz. Uygun bir tesiste kahvaltımızı yaptıktan sonra önce Atamızın huzuruna çıkmak için Anıtkabir'in yolunu tutuyoruz. Aslanlı yoldan yürüyerek Rehberimiz eşliğinde hem anlatılanları dinliyor hem de gezimize devam ediyoruz. Kuleleri, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesini gezdikten sonra belirtilen yerde buluşup, eski meclisi Cumhuriyet (2.Meclis Binası) Müzelerini gezip, güzergahımızı Ankara Kalesi'ne çeviriyor hem öğle yemeği hem de kale içini ve eski Ankara evlerini görmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Anadolu Medeniyetleri Müzesini geziyor, mağaralardaki yaşamından doğada bulduğuyla yetinirken mermere adeta canlı görünümü veren insanoğlunu, bu tarihi müzede içimize sindiriyoruz. Daha sonra yönümüzü İzmir'e çeviriyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molaların ardından akşam saatlerinde İzmir’e varıyoruz.

Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36 - 0232 484 31 36) aramanız gerekmektedir.

Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.

* Kişi Başı: 1400,00 TL

* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)

* 7-12 yaş: 1350,00 TL


Tur Notları:

* İzmirli Geziyor hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar,

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir,

*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

* Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.

* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.

* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Acentemiz gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.

* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.

* Tüketici, rehber, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını, 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

* Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

* Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

* Kolluk kuvvetleri müdahalesi, trafik, yoğunluk, sis gibi öngörülemeyen nedenlerle gezi noktaları ve kayak merkezi gibi noktaların ziyaret süreleri değişebilir/iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yaptırım veya iade hakkı bulunmamaktadır


DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Rehberlik
* Sigorta

HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı (Dışarıdan yiyecek getirilmemesi rica olunur)
* Öğle yemeği
* Müze ve Ören Yeri Girişleri
* Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler
* Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#20
LOKASYON:
Ankara (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

1.400TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ANKARA ANITKABİR ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.