BARBAROS – ALAÇATI – ILDIRI - GERMİYAN

  • BARBAROS – ALAÇATI – ILDIRI - GERMİYAN: Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.
  • BARBAROS – ALAÇATI – ILDIRI - GERMİYAN: Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.
  • BARBAROS – ALAÇATI – ILDIRI - GERMİYAN: Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.
Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.

BARBAROS - ALAÇATI TURU

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil

770 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Programı:

Saat 08:00'de hareket noktalarından (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü. Hast., Şirinyer Nato, Üçyol, F.Altay) misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir tesiste kahvaltı molamızı verdikten sonra, ilk durağımız olan şirinliği ile ünlü Alaçatı’ya doğru yola çıkıyoruz. Avrupayı andıran dar sokakları, yel değirmenleri ve kendine özgü taş evleriyle son dönemin hızla gelişen ve revaçta olan yerlerini keşfediyoruz, verilen serbest zamanda fotoğraf için güzel kareler yakalayabilirsiniz.

Serbest zamanımızın ardından Çeşme’de, güzel manzarası olan bir tepe üzerinde kurulu ilginç mimarisi ve deniz balıklarını barındıran akvaryum duvarları ile ünlenmiş “Balıklı Köşk”’e gidiyoruz. Kısa bir dinlence ve fotoğraf molasının ardından Sultan II. Beyazıt Döneminde 1508 yılında inşa edilen Çeşme kalesini görmek üzere Çeşme merkeze doğru hareket ediyoruz. Kale aynı zamanda Çeşme Marina ve Çarşı bölgesi olarak anılan İnkilap Caddesi yakınında yer alıyor. Vereceğimiz serbest zamanda İnkilap caddesinde yürüyüş yapıp birbirinden güzel ürünlerin sergilendiği dükkanları gezerek alışveriş yapabilir, yol üzerindeki restoranlarda damak tadınıza uygun bir yerde yemek ihtiyacınızı giderebilir ya da sahilde güzel bir deniz manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Bu keyif ve molanın ardından dönüş yolu üzerinde adını festivali ve köyde yaşayan Nurdan EREN ablamızın köy evlerinin duvarlarına yaptığı çiçek, baykuş vb. gibi resimlerle tanıtan Germiyan Köyüne uğruyoruz. Birbirinden güzel renkli bu resimlerin önünde çektireceğimiz fotoğraflardan sonra şirin bir balıkçı kasabası olan antik çağın kehanet merkezi olarak da anılan, burada çekilen dizilerle ünlenen Ildırı’ya doğru yola çıkıyoruz. Tarihin en ünlü filozoflarından Homer’in “Güneşin en güzel battığı yer” olarak nitelendirdiği bu şirin kasabada manzara eşliğinde çay veya kahvelerimizi yudumladıktan sonra İzmir’e dönüşe geçiyoruz. Bir daha ki organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle keyifli bir turun daha sonuna geliyoruz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#58
LOKASYON:
Alaçatı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

770TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

BARBAROS – ALAÇATI – ILDIRI -... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.