• BERGAMA - KOZAK YAYLASI: Tarihe, Doğaya, Manzaraya ve Çam kokusuna doyacaksınız. Kozak Yaylası - Bergama Akropol - Asklepion - Basilica Turumuz sizi bekliyor.
  • BERGAMA - KOZAK YAYLASI: Tarihe, Doğaya, Manzaraya ve Çam kokusuna doyacaksınız. Kozak Yaylası - Bergama Akropol - Asklepion - Basilica Turumuz sizi bekliyor.
  • BERGAMA - KOZAK YAYLASI: Tarihe, Doğaya, Manzaraya ve Çam kokusuna doyacaksınız. Kozak Yaylası - Bergama Akropol - Asklepion - Basilica Turumuz sizi bekliyor.
Tarihe, Doğaya, Manzaraya ve Çam kokusuna doyacaksınız. Kozak Yaylası - Bergama Akropol - Asklepion - Basilica Turumuz sizi bekliyor.

BERGAMA - KOZAK YAYLASI TURU

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta ve Teleferik Ücreti Dahil

950 TL

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


Tarihe, Doğaya, Manzaraya ve Çam kokusuna doyacaksınız. Kozak Yaylası - Bergama Akropol - Asklepion - Basilica Turumuz sizi bekliyor. Üstelik Ulaşım, Rehberlik, Sigorta ve Teleferik Ücreti Dahil Kişi Başı Sadece 950 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı: Sabah 06:30 da sırasıyla F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Karşıyaka Anıt, Bostanlı İskele olmak üzere, önceden belirlenen noktalardan misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz. Yol üzerinde unlu mamüllerde vereceğimiz kahvaltı molası sonrası UNESCO Dünya Kültürel Mirası olan Bergama’ya geliyoruz. Kozak Yaylası yoluna bağlanıyor, yeşilin her tonunu görerek ve fıstık çamlarının arasından geçerek Yukarıbey köyü yakınlarındaki tesisimizde sabah kahvelerimizi içiyoruz. Verilen serbest zamanda fotoğraflarımız çektikten sonra UNESCO Dünya Kültürel Mirası olan Bergama’yı gezmeye başlıyoruz. Bergama gezimize ilk olarak dünyanın ilk hastanelerinden biri olan Asklepion ile başlıyoruz. Ardından Hristiyanlık için önemli bir merkez olan Basilica'yı (Kızıl Avlu ) görüyor ve teleferik ile Bergama Krallığı’na başkentlik yapmış olan Pergamon Akropolüne çıkıyoruz. Akropol ziyaretimizin ardından verilen serbest zaman sonrasında gezilerimizi bitirmiş olarak dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde İzmir’e geliyor ve bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle keyifli bir günün daha sonuna geliyoruz.

Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36) aramanız gerekmektedir.

Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.

* Kişi Başı: 950,00 TL

* 0-5 Yaş Ücretsiz (Ayrı Koltuk İstenmezse)

* 6-12 Yaş: 900,00 TL


Tur Notları:

* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar,

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir,

*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

* Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.

* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.

* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Acentemiz gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.

* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.

* Tüketici, rehber, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını, 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

* Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

* Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

* Kolluk kuvvetleri müdahalesi, trafik, yoğunluk, sis gibi öngörülemeyen nedenlerle gezi noktaları ve kayak merkezi gibi noktaların ziyaret süreleri değişebilir/iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yaptırım veya iade hakkı bulunmamaktadır


DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Rehberlik
* Sigorta
* Akropol Teleferik Ücreti (150 TL)


HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı (Dışarıdan yiyecek getirilmemesi rica olunur)
* Akropol Giriş Ücreti (Müze Kart Geçerli)
* Asklepion Giriş Ücreti (Müze Kart Geçerli)
* Bazilika Giriş Ücreti (Müze Kart Geçerli)
* Öğle yemeği
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
* Kişisel harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#15
LOKASYON:
Bergama (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

950TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

BERGAMA - KOZAK YAYLASI ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.