Hakkımızda


Merhaba Sevgili Misafirlerimiz;

İzmirli Geziyor Seyahat Acentası olarak; daima uygun fiyata mümkün olan en unutulmaz gezileri size yaşatmayı hedefleyen bir şirketiz. Türkiye'nin ve Ege'nin incisi olduğuna inandığımız, herkesin yaşamak istediği bu güzel şehri ve Ülkemizin daha birçok güzel, görülmeye değer yerlerini, sizlere daha keyifli hale getirme hayaliyle yola çıkan ekibimiz, her daim yeni keyiflerin peşinde sizin için çalışmakta. Herkesin bilip te gitmediği yerlere de gidiyoruz, aynı zamanda yoldan çıkıp keşfedilmeyi bekleyen nice güzelliği de sizlere sunuyoruz. İzmirli Geziyor Ailesi olarak hayatta ufacık bir gülümsemenin, yeni dostlar edinmenin, bir kahve molasında birbirimizi tanımanın maddiyattan daha değerli olduğuna inanıyoruz.

Turizm Seyahat Acentası vasfıyla, yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlenmek, yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat, taşıma ve rehberlik hizmetlerini yürütmek, kişisel ve kurumsal müşterilere uçak bileti satışı dahil olmak üzere, turizmin tüm gerekliliklerini kapsayan hizmetler sunuyoruz.

Türsab A-13144 Belge numaralı İzmirli Geziyor Seyahat Acentamız bütün yasal gereksinimlerini tamamlamış olup sizlere kaliteli araçlarla, profesyonel rehberler eşliğinde keyifli geziler sunmaktadır.

Sizde hayatınıza küçük bütçelerle büyük keyifler katın.

Sevdiklerinizle birlikte keyifli gezilerimizde sizleri görmekten onur duyarız.


Misyonumuz

Misafirlerimize en iyi hizmeti vermek, seyahatlerinin başından sonuna kadar her konuda yardımcı olarak memnuniyetlerini sağlamak, turizm sektöründe yenilikçi ve güvene dayalı hizmet sunarak katma değer yaratmaktır.

İzmirli Geziyor Ekibi olarak Ülkemizin ve Egenin sahip olduğu tüm güzellikleri siz İzmirlilere göstermek niyetindeyiz.
Efesiyle, Bergamasıyla, Alaçatısı, Sığacığı ve daha nice güzelliğiyle cennetten bir köşe olan İzmir kendi halkı tarafından keşfedilmeyi bekliyor.
İzmirli Geziyor ekibi olarak kaliteli ve konforlu araçlarımız, alanında uzmanlaşmış rehberlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektör anlayışını takip ederek, güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı geniş bir portföye hizmet vererek, seyahat acentası olarak turizm sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktır.