İzmirli Geziyor

İzmirli Geziyor Turizm Organizasyon Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi

Bodrum

31 Mayıs-01 Haziran 2024 Tarihlerinde Golden Beach Otel'e gidiyoruz. Üstelik Ulaşım,…

31 Mayıs-01 Haziran 2024 Tarihlerinde Golden Beach Otel'e gidiyoruz. Üstelik Ulaşım, Rehberlik, Sigorta ve 1 Gece Her Şey Dahil Konaklama Sadece 3.750 TL

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.

#izmirligeziyor #bodrumTUR PROGRAMI


1 Gün |

Sabah saat 06:30’da misafirlerimizi belirlenen noktalardan (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, F.Altay, Üçyol, ŞirinyerNato, Bornova E.Ü. Hast. Acil önü ) alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

Kahvaltı molamızı yol üzerindeki uygun bir tesiste aldıktan sonra yolculuğumuza devam ediyoruz. Bafa Gölü kenarında kahve molası veriyoruz. Öğle saatlerinde Bodrum’daki GOLDEN BEACHHOTEL’imize varıyoruz. İsteyen konuklarımız akşam yemeğine kadar, otelimizin ikramlarından, yüzme havuzundan ve diğer aktivitelerinden faydalanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2 Gün |

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak alıp, öğle yemeğine kadar otelimizin imkanlarından faydalanıyoruz (deniz, havuz, spa merkezi, spor salonu vs) rehberimizin bildirdiği saatte aracımıza binerek Bodrum Şehir Merkezi'ne geliyoruz, burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Bodrum Kalesini ve Zeki Müren'in evini ziyaret edebilirler. Serbest zamanımız sonrasında İzmir'e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım,
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Rehberlik,
* Seyahat Sigortası,
* 1 gece Her Şey Dahil konaklama.


HARİÇ OLANLAR:
* İlk Gün Kahvaltı,
* Müze ve ören yeri girişleri,
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler.


İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.