İzmirli Geziyor

İzmirli Geziyor Turizm Organizasyon Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi

ISPARTA GÜL HASADI

Gül Kokularının Her Tarafı Sardığı Isparta'nın Tarlalarında Gül Hasadı, Doğa Harikası…


ISPARTA GÜL HASADI TURU
Gül Kokularının Her Tarafı Sardığı Isparta'nın Tarlalarında Gül Hasadı, Doğa Harikası Işıklı Gölü, Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölü ve Blaundus Antik Kenti’ni kentini keşfetmeye gidiyoruz. Üstelik Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil Sadece 3.900 TL.
Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36
Tur Tarihleri:
15-16 Haziran 2024
Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.


TUR PROGRAMI


1. Gün |

Sabah 06:00'da önceden belirlenen noktalardan (F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Karşıyaka Anıt, Bostanlı İskele) misafirlerimizi aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Yol üzerinde uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Sonrasında Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen, bembeyaz kumları, turkuaz rengi sularıyla büyüleyen, mavi ve yeşilin iç içe olduğu bu gölün en önemli özelliği dünyada Mars’ın yüzey özelliklerini taşıyan iki yerden birisi olması. Yapılan araştırmalara göre Salda Gölü’nde bulunan yüksek magnezyum içerikli beyaz kayaçlar Mars’ta da bulunuyor ve bu durum göldeki benzer koşulların bir zamanlar bu gezegende de hakim olduğunu kanıtlıyor.

Diğer bir deyişle; 185 metre derinliği ile Türkiye’mizin de en derin gölü olan Salda Gölü bize sadece Maldivler’e değil, Mars’a gitmişiz hissini de veriyor. Burada yaşayacağımız keyifli anlar sonrası Güney Kent’e geçiyoruz. Türkiye’nin ve Dünya’nın Gül üretimi konusunda merkezi olan Isparta'da etkileyici doğal güzelliğe sahip gül bahçelerinde eşsiz kokuların arasında kendimizi kaybedeceğimiz bir deneyimi yaşamak ve fotoğraflamak için mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz hasat yapan köylülerle birlikte hasat işlemine katılabilirler (ekstra). Daha sonra Gülbirlik Fabrikasına gidip toplanan güllerle yapılan ürünlerin işlemlerini yerinde görme fırsatı buluyoruz. Mis kokulu keyiften sonra Isparta Merkez’e gidiyoruz. Merkezde geçirdiğimiz serbest zaman sonrasında otelimize geçiyoruz.2. Gün |

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra aracımıza binerek ilk durağımız olan Denizli Çivril ilçesine varıyor ve Işıklı Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Işıklı Gölü, Uluslararası Ramsar Sözleşmesi ile A Sınıfı Sulak Alan statüsüne alınmıştır. Doğudan gelen su kaynaklarıyla beslenen gölün doğu, batı ve güney kıyılarında setler yapılmıştır. Bu doğal güzellik içerisinde sandal turumuzla gezintiye çıkıyoruz. Burda geçirdiğimiz keyifli anların ardından Büyük İskender’in Anadolu Seferleri’nden sonra Makedonya’dan gelenler tarafından kurulmuş olan Blaundus Antik Kenti’ne gidiyoruz. Antik Kent gezimiz ardından Amerika Arizona'da bulunan Büyük Kanyon'dan sonra dünyanın en uzun 2. kanyonu olan ULUBEY KANYONU'nu görmek üzere gideceğimiz Uşak ilimiz. Uşak merkezinden geçerek Ulubey İlçesine varıyoruz. Kanyon manzarası eşliğinde yürüyüş yapabilir, 135 metrekare büyüklüğünde camdan oluşan seyir terası üzerine çıkıp fotoğraf çekebilir serbest zamanınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Kanyon gezimiz ardından İzmir’e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde İzmir’e ulaşıyor ve siz değerli misafirlerimizde bir başka İZMİRLİ GEZİYOR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
* Otelde 1 Gece Konaklama,
* Otelde alınacak 1 akşam yemeği + 1 kahvaltı,
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti,
* Zorunlu Seyahat Sigortası,
* Ulaşım.


HARİÇ OLANLAR:
* İlk gün Kahvaltı,
* Öğle Yemekleri,
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,
* Işıklı Göl Tekne Turu(200 TL),
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
* Kişisel harcamalar,
* Otelde alınacak içecek ve ekstra harcamalar.


İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.