EFES - MERYEM ANA - ŞİRİNCE

  • EFES - MERYEM ANA - ŞİRİNCE: Ege’nin en önemli antik kenti Efes, Meryem Ana Evi ve gerek doğası gerekse mimari yapısıyla öne çıkan Şirince Köyüne gidiyoruz. Tarihin ve doğanın tüm güzelliklerini yaşayacağınız güzel bir gün sizleri bekliyor.
  • EFES - MERYEM ANA - ŞİRİNCE: Ege’nin en önemli antik kenti Efes, Meryem Ana Evi ve gerek doğası gerekse mimari yapısıyla öne çıkan Şirince Köyüne gidiyoruz. Tarihin ve doğanın tüm güzelliklerini yaşayacağınız güzel bir gün sizleri bekliyor.
  • EFES - MERYEM ANA - ŞİRİNCE: Ege’nin en önemli antik kenti Efes, Meryem Ana Evi ve gerek doğası gerekse mimari yapısıyla öne çıkan Şirince Köyüne gidiyoruz. Tarihin ve doğanın tüm güzelliklerini yaşayacağınız güzel bir gün sizleri bekliyor.
Ege’nin en önemli antik kenti Efes, Meryem Ana Evi ve gerek doğası gerekse mimari yapısıyla öne çıkan Şirince Köyüne gidiyoruz. Tarihin ve doğanın tüm güzelliklerini yaşayacağınız güzel bir gün sizleri bekliyor.

EFES - MERYEM ANA - ŞİRİNCE TURU

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil

750 TL

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


Ege’nin en önemli antik kenti Efes, Meryem Ana Evi ve gerek doğası gerekse mimari yapısıyla öne çıkan Şirince Köyüne gidiyoruz. Tarihin ve doğanın tüm güzelliklerini yaşayacağınız güzel bir gün sizleri bekliyor. Üstelik Ulaşım, Rehberlik, Sigorta dahil Kişi Başı 750 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı:

Sabah saat 06:30'da hareket noktalarından (Bostanlı, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü. Hast. Acil önü, Şirinyer Nato, Üçyol, F.Altay) misafirlerimizi alarak turumuza başlıyor, Ege’nin en önemli antik kenti Efes ile en şirin köyü Şirince’yi gezmek için yola çıkıyoruz. Yol üzerinde unlu mamüllerde vereceğimiz kahvaltı molası sonrası Meryem Ana’nın son günlerini Selçuk'ta geçirdiği evi kabul edilen Bülbül Dağı’nda yer alan Meryem Ana evine çıkıyoruz. Evi ziyaret ettikten sonra, Kutsal sudan içip bir sonraki destinasyonumuz olan Batı Anadolu’nun en büyük antik kenti Efes’e gidiyoruz. Türkiye'nin en büyük açık hava müzesi olan, antik dünyanın kütüphanesi olan 3 kentinden birisi Efes antik kentini (tiyatro, odeon, kütüphane, antik tuvaletler, hamam ve agora) rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Sonraki durağımız Şirince. Rum yerleşimi esnasında bu güzel yere kimse gelmesin diye ilk olarak köylülerce Çirkince diye anılmış, daha sonra gelip gidenlerce doğa içerisine gizlenmiş Harika bir köy olduğu anlaşılan Ve ismi Şirince'ye dönen bu adı gibi şirin köyümüze doğru yola çıkıyoruz. Biraz zahmetli dağ yolundan sonra köye ulaşıyor ve güneşi uğurladıktan sonra Tarihin ve doğanın tüm güzelliklerini bir arada yaşadığımız gezimizin ardından İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. İzmir’e varışımızın ardından, bir daha ki gezimizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

* Kişi Başı: 750,00 TL

* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)

* 7-12 yaş: 700,00 TL

Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36 - 0232 484 31 36) aramanız gerekmektedir.

Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.


Tur Notları:

* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup,

unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması

zorunludur.

* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.

* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.

* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Acentamız gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.

* Tüketici seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.

* Kolluk kuvvetleri müdahalesi, trafik, yoğunluk, sis gibi öngörülemeyen nedenlerle gezi noktaları ve kayak merkezi gibi noktaların ziyaret süreleri değişebilir/iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yaptırım veya iade hakkı bulunmamaktadır.

* Mazot fiyatı değişikliklerinde ücrette değişiklik yapılabilir.


DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Rehberlik
* Sigorta


HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı (Dışarıdan yiyecek getirilmemesi rica olunur)
* Öğle Yemeği
* Efes Ören Yeri Giriş Ücreti ( Müzekart Geçerli )
* Meryem Ana Evi Giriş Ücreti (10 TL)
* Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri
* Kişisel Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#13
LOKASYON:
Ege (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

750TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

EFES - MERYEM ANA - ŞİRİNCE ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.