• EGE’NİN KÖYLERİ : Siz de Ege’nin Köylerini Gezmeye, Doğanın Muhteşem Güzelliklerini Görüp Bütün Streslerden Uzaklaşacağınız Bir Gün Geçirmeye Ne Dersiniz?
  • EGE’NİN KÖYLERİ : Siz de Ege’nin Köylerini Gezmeye, Doğanın Muhteşem Güzelliklerini Görüp Bütün Streslerden Uzaklaşacağınız Bir Gün Geçirmeye Ne Dersiniz?
  • EGE’NİN KÖYLERİ : Siz de Ege’nin Köylerini Gezmeye, Doğanın Muhteşem Güzelliklerini Görüp Bütün Streslerden Uzaklaşacağınız Bir Gün Geçirmeye Ne Dersiniz?
Siz de Ege’nin Köylerini Gezmeye, Doğanın Muhteşem Güzelliklerini Görüp Bütün Streslerden Uzaklaşacağınız Bir Gün Geçirmeye Ne Dersiniz?

Siz de Ege’nin Köylerini Gezmeye, Doğanın Muhteşem Güzelliklerini Görüp Bütün Streslerden Uzaklaşacağınız Bir Gün Geçirmeye Ne Dersiniz? Üstelik Ulaşım, Rehberlik ve Sigorta Dahil 890 TL.

Güzelköy, Belen Kahvesi, Damla Deresi, Yeşilyurt(Pisi Köyü), Ula Göleti

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.

#izmirligeziyor #egeninköyleri


DAHİL OLANLAR:
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Rehberlik Hizmeti,
* Sigorta,
* Ulaşım.


HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı,
* Öğle yemeği,
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
*Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri
* Kişisel harcamalar.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Programı: Sabah saat 06:30'da önceden belirlenen noktalardan (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, ŞirinyerNato, Üçyol, F.Altay, Gaziemir) misafirlerimizi aldıktan sonra güneş tanrısı Apollon’un diyarlarına doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde uygun bir tesiste tabak kahvaltımızı aldıktan sonra son zamanların sevilen dizisi Güzelköy'e mekan olan Bozüyük Köyüne gidiyoruz. Köyün otantik yapısı ve bin yıllık çınar ağacının tarihi dokusu bizleri çok etkileyecektir. Verilen serbest zamanda köyde dolaşabilir, dizi çekim yerlerini görebilirsiniz. Daha sonra yöresel türkülere konu olan Belen Kahvesi'ne gidiyoruz. Burada ormancı türküsünü dinleyerek Kahvelerimizi içiyoruz. Sonrasında ise; bir sonraki durağımız olan; 200-250 yıldır ipek böcekçiliği ve ipek el dokumacılığı yapılmakta olan, eski adıyla Pisi Köy ya da Pisi Köyü diye anılmakta olan Yeşilyurt Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Daha sonra, harika çam ormanlarıyla ve muhteşem maki örtüsü içerisinde bakir bir doğa harikası olan Ula Göleti'ne gidiyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından İzmir’e gitmek üzere aracımıza biniyor, yolda vereceğimiz kısa molaların ardından bir daha ki İzmirli Geziyor organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle keyifli bir turun daha sonuna geliyoruz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#71
LOKASYON:
Muğla
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

890TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

EGE’NİN KÖYLERİ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.