• ESKİŞEHİR-KÜTAHYA : ESKİŞEHİR - KÜTAHYA TURU
(22-23 Haziran 2024 - 2 Gün / 1 Gece )
  • ESKİŞEHİR-KÜTAHYA : ESKİŞEHİR - KÜTAHYA TURU
(22-23 Haziran 2024 - 2 Gün / 1 Gece )
  • ESKİŞEHİR-KÜTAHYA : ESKİŞEHİR - KÜTAHYA TURU
(22-23 Haziran 2024 - 2 Gün / 1 Gece )
ESKİŞEHİR - KÜTAHYA TURU
(22-23 Haziran 2024 - 2 Gün / 1 Gece )

ESKİŞEHİR - KÜTAHYA TURU

(22-23 Haziran 2024 - 2 Gün / 1 Gece )

Eskişehir ve Kütahya'da tarihin ayak izlerini takip etmeye ne dersiniz? Her iki şehrin dünü ve bugününü gözlerinizin önüne serecek heyecan verici bir yolculuk sizleri bekliyor.

Rehberlik, Ulaşım, Sigorta, 1 Gece Konaklama ve Yemekli Sıra Gecesi dahil Kişi başı 3.450 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.

#izmirligeziyor #eskişehir #kütahya


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saat 06:30'da (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, ŞirinyerNato, Üçyol, F.Altay) önceden belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Yol üzerinde uygun bir tesiste kahvaltı molamızın ardından Kütahya'ya doğru yola çıkıyoruz. Burada görsel şölen sunanGermiyan Konakları’na gidiyoruz. Germiyan Sokağı’nda tarihi havayı solurken o tarihi konaklardaki birbirinden değerli sanatçıları, eğitimcileri ve eserleri görme imkanı buluyoruz. O sıcacık evlerin kapılarının hep açık olduğunu göreceksiniz. Kimi yöresel lezzetlerin sunulduğu bir ev, kimi müze, kimi sanatçının en güzel eserlerini ürettiği bir atölye, kimi ise eğitim yuvası… Ardından yönümüzü Eskişehir'e doğru çeviriyoruz. Eskişehir'e vardıktan sonra Sazova Parkı'na geçiyor ve buradaki serbest zamanımızın ardından. Otelimize yerleşiyoruz. Otelimize yerleştikten sonra Sıra Geceli Akşam Yemeğimizi almak üzere dışarı çıkıyoruz, eğlencemizin ardından konaklama için otelimize geçiyoruz.

2.

Gün
2. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Sivil Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerine sahip olan Odun Pazarını gezmeye ilk önce Balmumu Müzesi ile başlıyoruz. Ardından Muhteşem güzellikte ve o nostaljik sokaklar arasında yürüyerek Atlıhan El sanatları Çarşısına varıyoruz. Burada alacağımız serbest zamanda hediyelik eşya alabilir, çarşının arka çıkışında Meşhur met helvası, Leblebi tozundan kurabiyelerin tadına bakabilir ve satın alabilirsiniz. Ardından Köprübaşına geçiyor, havanın müsaitliğine göre porsuk çayı üzerinde Venedik misali gondol turumuzu yapıyoruz. Daha sonrasında öğle yemeği ve çarşı gezimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Eskişehir’e veda ediyor, yolda vereceğimiz kısa molaların ardından akşam saatlerinde İzmir’e varıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
* Otelde 1 Gece Konaklama,
* Otelde alınacak kahvaltı,
* Sıra gecesi eşliğinde akşam yemeği,
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Rehberlik Hizmeti,
* Seyahat Sigortası,
* Ulaşım.


HARİÇ OLANLAR:
* İlk gün Kahvaltı,
* Öğle Yemekleri,
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
* Kişisel harcamalar.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#95
LOKASYON:
Ege
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

3.450TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ESKİŞEHİR-KÜTAHYA ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.