• ESKİŞEHİR KÜLTÜR VE KEYİF: Eskişehir'de tarihin ayak izlerini takip etmeye ne dersiniz? Odun Pazarı, Balmumu Müzesi, Sazova Parkı, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi, Porsuk Çayında Gondol keyfi ve daha nicesi. Kısacası dünü ve bugününü gözlerinizin önüne serecek heyecan verici bir yolculuk sizleri bekliyor.
  • ESKİŞEHİR KÜLTÜR VE KEYİF: Eskişehir'de tarihin ayak izlerini takip etmeye ne dersiniz? Odun Pazarı, Balmumu Müzesi, Sazova Parkı, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi, Porsuk Çayında Gondol keyfi ve daha nicesi. Kısacası dünü ve bugününü gözlerinizin önüne serecek heyecan verici bir yolculuk sizleri bekliyor.
  • ESKİŞEHİR KÜLTÜR VE KEYİF: Eskişehir'de tarihin ayak izlerini takip etmeye ne dersiniz? Odun Pazarı, Balmumu Müzesi, Sazova Parkı, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi, Porsuk Çayında Gondol keyfi ve daha nicesi. Kısacası dünü ve bugününü gözlerinizin önüne serecek heyecan verici bir yolculuk sizleri bekliyor.
Eskişehir'de tarihin ayak izlerini takip etmeye ne dersiniz? Odun Pazarı, Balmumu Müzesi, Sazova Parkı, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi, Porsuk Çayında Gondol keyfi ve daha nicesi. Kısacası dünü ve bugününü gözlerinizin önüne serecek heyecan verici bir yolculuk sizleri bekliyor.

ESKİŞEHİR KÜLTÜR VE KEYİF TURU

Rehberlik, Ulaşım, Sigorta Dahil

1.190 TL

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


Eskişehir'de tarihin ayak izlerini takip etmeye ne dersiniz? Odun Pazarı, Balmumu Müzesi, Sazova Parkı, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi, Porsuk Çayında Gondol keyfi ve daha nicesi. Kısacası dünü ve bugününü gözlerinizin önüne serecek heyecan verici bir yolculuk sizleri bekliyor. Üstelik Rehberlik, Ulaşım, Sigorta Dahil Kişi Başı 1.190 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı:

Turdan bir gün önce Gece 00:30'da belirtilen noktalardan (F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Karşıyaka Anıt, Bostanlı İskele, Bornova E.Ü.Hastanesi Acil önü, E.Ü. Kampüs ) misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız molaların ardından sabah saatlerinde Eskişehir'e varıyor, güne güzel bir serpme kahvaltıyla başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Sivil Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerine sahip olan Odun Pazarında, muhteşem güzellikteki o nostaljik sokaklar arasında yürüyerek Atlıhan El sanatları çarşısına varıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda hediyelik eşya alabilir, çarşının diğer çıkışında Meşhur met helvası, Leblebi tozundan kurabiyelerin satıldığı tarihi dükkanlarda tadına bakabilir ve satın alabilirsiniz. Ardından Balmumu Müzesini gezip, Köprübaşına geçiyoruz. Öğle yemeği, çarşı gezimiz ve havanın müsaitliğine göre porsuk çayı üzerinde gondol keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra bir masal misali, içerisinde kendimizi huzurun kollarına bırakacağımız Sazova Parkı'na gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz hayvanat bahçesinde sualtı dünyasını, masal şatosunu, korsan gemisini ve daha nicelerini gezebilir, güzel fotoğraflar yakalayabilir. Buradaki serbest zamanımızın ardından İzmir'e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36 - 0232 484 31 36) aramanız gerekmektedir.

Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.

* Kişi Başı: 1.190,00 TL

* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)

* 7-12 yaş: 1.140,00 TL


Tur Notları:

* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili

raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.

* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.

* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Acentamız gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.

* Tüketici seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.

* Kolluk kuvvetleri müdahalesi, trafik, yoğunluk, sis gibi öngörülemeyen nedenlerle gezi noktaları ve kayak merkezi gibi noktaların ziyaret süreleri değişebilir/iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yaptırım veya iade hakkı bulunmamaktadır.

* Mazot fiyatı değişikliklerinde ücrette değişiklik yapılabilir.

DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım,
* Rehberlik
* Sigorta


HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı
* Öğle Yemeği
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler
* Kişisel Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#18
LOKASYON:
Eskişehir (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

1.190TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ESKİŞEHİR KÜLTÜR VE KEYİF ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.