• FOÇA BUENO BEACH CLUB PLAJ: Eski Taş Evleriyle Meşhur Eski Foça ve Mavi Bayraklı Bueno Beach Club’a hepinizi bekleriz.
  • FOÇA BUENO BEACH CLUB PLAJ: Eski Taş Evleriyle Meşhur Eski Foça ve Mavi Bayraklı Bueno Beach Club’a hepinizi bekleriz.
  • FOÇA BUENO BEACH CLUB PLAJ: Eski Taş Evleriyle Meşhur Eski Foça ve Mavi Bayraklı Bueno Beach Club’a hepinizi bekleriz.
Eski Taş Evleriyle Meşhur Eski Foça ve Mavi Bayraklı Bueno Beach Club’a hepinizi bekleriz.

FOÇA BUENO BEACH CLUB PLAJ

Ulaşım - Rehberlik - Plaj Giriş Ücreti ve Öğle Yemeği (Hamburger Menü) Dahil

Kişi Başı 1.400 TL.

Detaylar ve Rezervasyon için 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tarihler:
24 Temmuz 2024Tur Programı:

Sabah 07:30'da sırasıyla F.Altay, Üçyol, ŞirinyerNato, Bornova E.Ü.H. önü, Karşıyaka Anıt karşısı, Bostanlı İskele'de misafirlerimizle buluşarak yine muhteşem bir güne büyük bir enerjiyle merhaba diyoruz. Tarihi ve doğal güzelliklerle çevrelenmiş güzel ülkemizin ege kıyılarında muhteşem anılar biriktireceğimiz Eski Foça'ya doğru yola çıkıyoruz. Eski Foça sahilde kahvaltı molası verdikten sonra BuenoBeachClub'a doğru yola çıkıyoruz. Serin suların tadını çıkarmanın tam zamanı. BuenoBeachClub'a varmamızla birlikte kendimizi Egenin serin sularına bırakıyoruz. Gün boyu yüzerken bize eşlikeden dj performansı ve öğleden sonra dileyen misafirlerimizin katılabileceği köpük partisi eşliğinde eğlenceli bir gün geçirirken dileyen misafirlerimiz de su sporları'na katılabilir (ekstra ) .Günümüzü yüzerek bitirirken akşam üzeri belirlenen saatte aracımıza binerek İzmir'e doğru yola çıkıyoruz ve bir sonraki gezimizde tekrar görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Geziler
* Rehberlik
* Şezlong - Şemsiye
* Sigorta
* Öğle Yemeği


HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı
* Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler
* Kişisel Harcamalar
*Su Sporları
(Jet Ski, Mable-Flyer-Banana,Kano)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#128
LOKASYON:
Foça
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyonunuza ek İptal İade Güvence Paketi satın alarak 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptali yapabilir ve ücretinizi kesintisiz iade alabilirsiniz. İadeniz ödeme yaptığınız biçimde gerçekleşir. İptal iade güvence paket bedeli iade edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

1.400TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

FOÇA BUENO BEACH CLUB PLAJ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.