KAZDAĞLARI-CUNDA-AŞIKLAR ŞELALESİ

  • KAZDAĞLARI-CUNDA-AŞIKLAR ŞELALESİ: Dünyanın oksijen oranı en yüksek olan Kazdağları'na herkesi bekleriz.
  • KAZDAĞLARI-CUNDA-AŞIKLAR ŞELALESİ: Dünyanın oksijen oranı en yüksek olan Kazdağları'na herkesi bekleriz.
  • KAZDAĞLARI-CUNDA-AŞIKLAR ŞELALESİ: Dünyanın oksijen oranı en yüksek olan Kazdağları'na herkesi bekleriz.
Dünyanın oksijen oranı en yüksek olan Kazdağları'na herkesi bekleriz.

KAZDAĞLARI-CUNDA-AŞIKLAR ŞELALESİ TURU

870 TL

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


Kazdağları - Hasan Boğuldu - Sutüven Şelalesi - Cunda Adası ve Aşıklar Şelalesi Turumuza davetlisiniz. Dünyanın oksijen oranı en yüksek olan Kazdağları'na herkesi bekleriz. Üstelik Ulaşım, Rehberlik, Sigorta  Dahil Kişi Başı 870 TL. Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı: Sabah 06:30'da F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Karşıyaka Anıt, Bostanlı İskele olmak üzere, önceden belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra, sol yanımıza Ege Denizi mavisini alarak Batı Anadolu kıyılarının eşsiz manzaralarına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerindeki bir unlu mamüllerde kahvaltımızı yapıp, Yemyeşil bir doğa, yaşlı çınar ağaçları, irili ufaklı mağaralar, küçük şelaleler, keyifli yürüyüş yolları, etkileyici manzara ile doğayla buluşmak için Dikili İlçesine bağlı Nebiler Köyü'nde bulunan Âşıklar Şelalesi'ne geliyoruz. Bir rivayete göre, peri padişahının kızı Sümeyra, civar köylerden Yörük Ali’ye gönlünü kaptırır. Yörük Ali de Sümeyra’ya. Ne var ki peri padişahı kızını bir ölümlüye vermek istemez ve bu aşka izin vermez. İki aşık çaresiz kalır. Nebiler vadisindeki koca çınarın altında her gün gizlice buluşur, hasret giderirler. Sonra da birbirlerine sarılır saatlerce ağlaşırlar. Bunu öğrenen peri padişahı bu aşka son vermek için askerleri ile birlikte aşıkların peşine düşer. Amacı Yörük Ali’yi öldürmektir. Tam onları yakalamak üzereyken koca çınar yarılır ve aşıkları içine alır. Bu mucize karşısında peri padişahı insafa gelir. Ancak aşıklar aşklarının sonsuza kadar sürmesi için tanrıya dua ederler. Tanrı da onları kayalıklardan akan bir şelaleye çevirir. Aşkları sonsuza kadar sürer. Bu muhteşem ortamda doğayla baş başa kalıp, anılarımızı ölümsüzleştirmek için fotoğraflarımızı da çekildikten sonra buradan ayrılıyor ve manzara keyfimize rehberimizin bilgilendirmeleri ile devam ediyoruz. Hasanboğuldu Göleti ve Sutüven Şelalesini görmek üzere dünyanın en temiz ikinci havasına sahip olan Kaz Dağları eteğinde kurulu olan Zeytinli Köyü'ne varmadan önce öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Tarih boyunca birçok efsaneye ve mitolojik öyküye ev sahipliği yapmış olan bu dağlara tırmanmak üzere aracımızdan ayrılarak, bizler için tahsis edilmiş minibüslerimiz ile kısa bir yolculuğun ardından Kaz dağları Milli parkına ulaşıyoruz. Hasan ile Emine‘nin hüzünlü aşk hikayesine tanıklık eden bu muhteşem tabiatın derinliklerine doğru yaptığımız küçük bir yürüyüşün ardından öncelikle Hasanboğuldu Göleti’ne varıyoruz ve verilen fotoğraf molası ardından Sutüven Şelalesi’ni de gördükten sonra tekrar minibüslerimize binerek Zeytinli Köyü’ne geliyor ve aracımıza binerek Cunda'ya doğru yola çıkıyoruz. Kuzey Ege'nin güzelliklerini görerek geçirdiğimiz yolculuğun ardından Deniz kenarında Ada’nın en meşhur tarihi mekanlarından biri olan ve adeta adanın simgesi olan Taşkahve‘de çaylarımızı yudumluyor, dondurmalarımızı yiyor, Cunda Adası’nı içimize sindirdikten sonra buradaki serbest zamanımızın ardından geçirdiğimiz keyifli anlar sonrası gezimiz sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molaların ardından İzmir’e varıyor ve bir daha ki İzmirli Geziyor organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36) aramanız gerekmektedir.

Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.

* Kişi Başı: 870,00 TL

* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)

* 7-12 yaş: 800,00 TL


Tur Notları:

* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar,

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir,

*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.

* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.

* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Acentamız gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.

* Tüketici seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.

* Tüketici, rehber, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını, 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi takdirde hizmeti haklı nedenle

alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

* Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

* Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

* Kolluk kuvvetleri müdahalesi, trafik, yoğunluk, sis gibi öngörülemeyen nedenlerle gezi noktaları ve kayak merkezi gibi noktaların ziyaret süreleri değişebilir/iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yaptırım veya iade hakkı bulunmamaktadır.

* Mazot fiyatı değişikliklerinde ücrette değişiklik yapılabilir.

DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Rehberlik
* Sigorta

HARİÇ OLANLAR:
* Kahvaltı (Dışarıdan yiyecek getirilmemesi rica olunur)
* Öğle Yemeği
* Kazdağları Milli Park Giriş ve Minibüs Ücreti
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
* Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2
LOKASYON:
Ege - Marmara (İzmir çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

870TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KAZDAĞLARI-CUNDA-AŞIKLAR ŞELALESİ ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.