KULA-TAŞYARAN VADİSİ-UŞAK

  • KULA-TAŞYARAN VADİSİ-UŞAK: Sizde bu harika deneyimin bir parçası olmak için bizi arayabilirsiniz.
  • KULA-TAŞYARAN VADİSİ-UŞAK: Sizde bu harika deneyimin bir parçası olmak için bizi arayabilirsiniz.
  • KULA-TAŞYARAN VADİSİ-UŞAK: Sizde bu harika deneyimin bir parçası olmak için bizi arayabilirsiniz.
Sizde bu harika deneyimin bir parçası olmak için bizi arayabilirsiniz.

KULA EVLERİ - TAŞYARAN VADİSİ - UŞAK ULUBEY KANYONU TURU

Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil

850 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36


Rengarenk Kula Evleri ile başlayan güzel bir güne ve ardından saklı cennet Taşyaran Vadisi, Dünyanın en uzun 2. Kanyonu olan Ulubey Kanyonu ve Volkanik şekillerden oluşan Kuladokya’yı bizlerle keşfetmeye davetlisiniz. Sizde bu harika deneyimin bir parçası olmak için bizi arayabilirsiniz. Ulaşım, Rehberlik, Sigorta Dahil Kişi Başı 850 TL.

Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı: Sabah Saat 06:30'da (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü.Hast. Acil Önü) belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra keyifli bir gün için yola çıkıyoruz. Yol üzerinde uygun bir unlu mamüllerde kahvaltı molası verdikten sonra Salihli-Kula-Uşak güzergahı üzerinde ilerliyoruz. Antik çağda Lidya Krallığı’nın başkenti olan ve tarihte devlet güvencesinde paranın ilk basıldığı yer olarak bilinen ‘Sardes’ antik kentini panoramik olarak gördükten sonra KURŞUNLU Kaplıcaları Şelale Parkı’na gidiyoruz. Doğal güzelliklerin kuşattığı bu büyülü vadide doğa, bütün görkemiyle bizleri kucaklıyor ve şifa veren termal suyu, kuş cıvıltıları ve mistik atmosferiyle doğa ortamında yürüyüşümüzü yapıp fotoğraflarımızı çekildikten sonra tarihi dokusunu samimiyetiyle geçmişten günümüze kadar iyi bir şekilde korumuş Manisa’nın bu kendine has Kula ilçesinin merkezine gidiyoruz. Burada çarşı içinde kaybolmaya yüz tutmuş bir çok meslek dalının halen direndiği, Osmanlı’dan kalma dükkanlar arasında dolaşarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Sonrasında ise; ‘’Anıt Kent’’ Kula’nın içi içe geçmiş sokaklarında keyifli bir yürüyüşe başlıyor, kimi restore edilmiş yaklaşık 400 yıllık rengarenk Osmanlı evleri arasında dolaşırken tarihe tanıklık eden birbirinden güzel yapıları keşfederek fotoğraf karelerimize sığdırmaya çalışıyoruz. Yürüyüşümüzün sonunda zor da olsa Kula Evleri’ni arkamızda bırakarak,Saklı Cennet Taşyaran Vadisi’ne devam ediyoruz. Su, rüzgar ve tektonik hareketler sonucu oluşmuş olan vadi farklı renklere bürünen kayaları ile bir ressamın renk paleti gibi görünen manzarasını bizlere sunuyor. Bu güzel doğa harikası yerde geçireceğimiz serbest zaman sonrası bir sonraki durağımız olan; Amerika Arizona'da bulunan Büyük Kanyon'dan sonra dünyanın en uzun 2. kanyonu olan ULUBEY KANYONU'nu görmek üzere gideceğimiz Uşak ilimiz. Uşak merkezinden geçerek Ulubey İlçesine varıyoruz. Kanyon manzarası eşliğinde yürüyüş yapabilir, 135 metrekare büyüklüğünde camdan oluşan seyir terası üzerine çıkıp fotoğraf çekebilir serbest zamanınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Ve son olarak; Türkiye’nin ilk ve tek Unesco Jeoparkı ilan edilen Kula Volkanik Jeoparkı içerisinde bulunan KULADOKYA bölgesine geliyoruz. Kapadokya'ya benzerliğinden dolayı bu isimle anılan peribacaları oluşumları arasında yerküremizin geçmişine tanıklık edebilirsiniz. Gezegenimizin muhteşem ihtişamına bir kez daha tanıklık ettiğimiz bu keyifli günün ardından, İzmir’e dönmek üzere aracımıza biniyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molaların ardından bir daha ki İzmirli Geziyor organizasyonumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36 - 0232 484 31 36) aramanız gerekmektedir.

Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.

* Kişi Başı: 850,00 TL

* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)

* 7-12 yaş: 800,00 TL

DAHİL OLAN HİZMETLER:

* Profesyonel Rehberlik,

* Sigorta,

* Ulaşım,

* Taşyaran Vadisi Giriş Ücreti.

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Kahvaltı,

* Öğle Yemeği,

* Kişisel Harcamalar,

* Cam Teras Giriş Ücreti 

Tur Notları:

* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.

* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.

* Acentamız gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.

* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.

* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak

olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.

* Kolluk kuvvetleri müdahalesi, trafik, yoğunluk, sis gibi öngörülemeyen nedenlerle gezi noktaları ve kayak merkezi gibi noktaların ziyaret süreleri değişebilir/iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda acentamızın bir yaptırım veya iade hakkı bulunmamaktadır.

* Mazot fiyatı değişikliklerinde ücrette değişiklik yapılabilir.

DAHİL OLANLAR:
* Ulaşım
* Rehberlik
* Sigorta
* Taşyaran Vadisi Giriş Ücreti

HARİÇ OLANLAR:
*Kahvaltı
* Öğle Yemeği
* Kişisel Harcamalar
* Cam Teras Giriş Ücreti (10 TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1
LOKASYON:
Ege (KULA-TAŞYARAN VADİSİ-UŞAK çıkışlı)
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

850TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KULA-TAŞYARAN VADİSİ-UŞAK ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.