OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-GÖYNÜK KANYONU TURU

  • OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-GÖYNÜK KANYONU TURU  : Bozulmamış cennet, muhteşem bir doğa, eşsiz bir deniz, doğa ile uyumlu ahşap evler, eğlenceli geceler
OLYMPOS’ta Unutulmaz Farklı Bir Tatil Sizi Bekliyor!
  • OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-GÖYNÜK KANYONU TURU  : Bozulmamış cennet, muhteşem bir doğa, eşsiz bir deniz, doğa ile uyumlu ahşap evler, eğlenceli geceler
OLYMPOS’ta Unutulmaz Farklı Bir Tatil Sizi Bekliyor!
  • OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-GÖYNÜK KANYONU TURU  : Bozulmamış cennet, muhteşem bir doğa, eşsiz bir deniz, doğa ile uyumlu ahşap evler, eğlenceli geceler
OLYMPOS’ta Unutulmaz Farklı Bir Tatil Sizi Bekliyor!
Bozulmamış cennet, muhteşem bir doğa, eşsiz bir deniz, doğa ile uyumlu ahşap evler, eğlenceli geceler
OLYMPOS’ta Unutulmaz Farklı Bir Tatil Sizi Bekliyor!

OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-GÖYNÜK KANYONU TURU (3 Gün/ 2 Gece)

Ağaç Evler Konaklama

Olympos, Yanartaş, Akdeniz'in Maldivleri AdrasanSuluada Tekne Turu, Çıralı Plajı, Göynük Kanyonu.

Tur Tarihleri :
02-04 Ağustos 2024
16-18 Ağustos 2024
28-30 Ağustos 2024


Turlarımızı https://www.izmirligeziyor.com/ web sayfamızdan inceleyebilir, online rezervasyon yapabilir veya satın alabilirsiniz.
#izmirligeziyor #olympos #adrasan #suluada #göynük

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

Gece saat 22:00’de önceden belirlenen noktalardan (Fahrettin Altay, Üçyol, Şirinyer, Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, Bornova E.Ü. Hast. Acil Girişi) misafirlerimizi aldıktan sonra Aydın-Denizli Karayolu üzerinden seyahatimize başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molaların ardındanAna Tanrıça Ülkesi ADRASAN’a ulaşıyoruz. Kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Suluada Tekne turumuz (Ekstra) için Adrasan sahilinde teknemize biniyoruz. Akdeniz’in Maldivleri olarak bilinen AdrasanSuluadaTekne Turu hafızalarımıza kazınacak. Öğle yemeğini de teknemizde alıyor, enfes manzaraları fotoğrafladıktan ve verdiğimiz molalarda berrak Akdeniz sularında yüzdükten sonra günün yorgunluğunu üzerimizden atacağımız otelimize geçiyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimiz ile Yunan mitolojisinde Efsanelere konu olmuş Yanartaş Turuna katılmak üzere bizleri bekleyen minibüslerimize biniyoruz (ekstra).

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra, plaj kıyafetlerimizi, malzemelerimizi ve müze kartlarımızı yanımıza alarak OLYMPOS Antik Kenti'ne gidiyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur OLYMPOS’ta, Kilise, su kanalları, Agora, Mozaikli Ev, Korsan Lahiti gibi Antik Kent’e ait eserler arasından yürüyerekmuhteşem güzellikteki Olympos Plajına ulaşıyoruz. Bu harika plajda denizin, güneşin ve manzaraların keyfini sürerek burada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ardından carettacaretta kaplumbağalarının en önemli yumurtlama bölgesi olan Çıralı Plajına gidiyoruz ve öğle yemeğimizden sonra denizi, kumu ve güneşi ile ünlü doğal güzellikleri barındıran bu plajda da yüzmeye devam ediyoruz. Gün boyu yüzmenin keyfini yaşadıktan sonra otelimize gidiyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızı yaptıktan sonra otelden ayrılıyor ve Göynük Kanyonu’na doğru hareket ediyoruz. Göynük Kanyonu, çeşitli kaynaklarca “dünyanın en iyi 10 uzun mesafe yürüyüş rotası”ndan biri olarak gösterilen Likya Yolu üzerinde. Dileyen misafirlerimiz harikulade bir doğa harikası olan kanyonda Zipline, Safari, Rafting ve yürüyüş yapabilir. Rehberimizin belirlediği serbest zaman sonrasında, Keyifli geçen günümüz sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyor ve yoldaki gerekli molaların ardından İzmir’e ulaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
* Otelde 2 Gece Konaklama,
* Otelde alınacak 2 akşam yemeği + 2 kahvaltı,
* Rehberlik,
* Zorunlu Seyahat Sigortası,
* Ulaşım.


HARİÇ OLANLAR:
* İlk Gün Kahvaltı,
* Öğle Yemekleri,
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,
* Yanartaş Turu
* Suluada Tekne Turu
* Göynük Kanyonu Giriş ve Aktivite Ücretleri,
* Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler,
* Kişisel Harcamalar,
* Otelde Alınacak İçecek ve Ekstra Harcamalar.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#86
LOKASYON:
Antalya
BULUŞMA:
F.ALTAY PAMUKKALE
ÜÇYOL PAMUKKALE
ŞİRİNYER NATO KARŞISI
BORNOVA EGE ÜNİV. HAST. ACİL GİRİŞİ
KARŞIYAKA ANIT
BOSTANLI İSKELE TRAMVAY DURAĞI
İPTAL POLİTİKASI:
Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 5 iş günü öncesinde bilgi vererek tur tarihinizi erteleyebilirsiniz. Turun gerçekleşeceği tarihten minimum 7 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Uçaklı ve yurtdışı tur programlarında minimim 30 iş günü öncesinde bilgi vererek tur ücretinizi iade alabilirsiniz. Tur ücret iadeleri misafire ödendiği biçimde iade edilir. Kredi kartı ödemelerinde komisyon ücretleri kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Farklı soru ve talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

TARİH VE FİYATLAR

5.750TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-GÖYNÜK... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.